Aktualności o rekrutacji w mieście

• Harmonogramy działań gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych - lista dat związanych z harmonogramem rekrutacji - komunikat Biura Edukacji w Warszawie z dnia 15 lutego 2019 r., zaktualizowany 5 marca 2019 r. (kliknij tutaj)
  • Plany naboru (lista szkół wraz liczbą oddziałów i liczbą miejsc) - komunikat Biura Edukacji w Warszawie z dnia 12 lutego 2019 r. (kliknij tutaj)
  • Komunikat Biura Edukacji w Warszawie z dnia 12 lutego 2019 r. o możliwości wyboru dowolnej liczby szkół w postępowaniu rekrutacyjnym (kliknij tutaj)
  • Informacja prasowa o zmianach dotyczących w rekrutacji w obszarze liczby wybieranych szkół - artykuł z dnia 4 lutego 2019 r. (kliknij tutaj)
  • O planach ratusza na poradzenie sobie z problemem braku miejsc w tegorocznej rekrutacji - artykuł z dnia 4 lutego 2019 r. na portalu naszemiasto.pl (kliknij tutaj)
  • „Dni otwarte” w liceach ogólnokształcących, technikach i branżowych szkołach I stopnia - Biuro Edukacji, komunikat z dnia 1 lutego 2019 r. (kliknij tutaj)
  • Harmonogram rekrutacji w roku szkolnym 2019/2020 - Zarządzenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 29 stycznia 2019 r. (kliknij tutaj)
  • Komunikat Biura Edukacji w Warszawie z dnia 18 stycznia 2019 r. - wykaz szkół prowadzących rekrutację w tym roku (kliknij tutaj)
  • Komunikat Kuratorium Oświaty w Warszawie z dnia 5 grudnia 2018 r. (kliknij tutaj)
  • Konferencja Ministerstwa Edukacji Narodowej o rekrutacji w roku 2019 (kliknij tutaj)
  • Zasady rekrutacji po VIII klasie szkoły podstawowej - Kuratorium Oświaty w Warszawie, informacja z dnia 18 października 2018 r. (kliknij tutaj)
  • Zasady rekrutacji dla absolwentów gimnazjów - Kuratorium Oświaty w Warszawie, informacja z dnia 11 września 2018 r. (kliknij tutaj)